• Untitled-1s.png
  • Untitled-1.png
  • Untitled-2.png

Par mums:

„MMG”group SIA  

Sākotnējo darbību mēs uzsākam kā neliela derīgo izrakteņu ieguves firma. Vairāku gadu darbības laikā kompānija strauji attīstījās un izveidoja jaunas nozares, kā rezultātā „MMG”group SIA ir kļuvis par daudznozaru kompāniju. 
Šobrīd kompānijas darbības virzieni ir derīgo izrakteņu ieguve, iegūto derīgo izrakteņu piegāde, Zemessūkņu pakalpojumi, Zemessūkņu Toyo tirzniecība,noma un remonts,Ģenerātoru noma,Industālās tehnikas rezerves daļu piegāde.

Kopš paša sākuma savas darbības prioritāti esam uzskatījuši ilglaicīgu un stabilu partneru sadarbību, kas balstīta uz uzticības un godprātības principiem. Sniedzot savus pakalpojumus esam pievērsuši lielu uzmanību kvalitātei un garantijai. Tas mums ir ļāvis atrast stabilus sadarbības partnerus, kas ir augsti novērtējuši šīs īpašības. 

 „MMG"group SIA dibinātāji un vienīgie īpašnieki ir Magoņu ģimene,kuri veiksmīgi vada kompāniju un darbojoties arī tās valdē.

Viņi turpina īstenot savus sapņus, sasniedzot arvien jaunus mērķus, dibinot jaunus uzņēmumus, pakļaujot un izprotot ne tikai derīgo  izrakteņu ieguvi, bet arī piegādājot un remontējot Toyo zemessūkņus, remontējot industrālo tehniku, tirgojoties ar derīgiem izrakteņiem kā arī darīt citus darbus. Viņu panākumu ceļš un veiksmes stāsts vēl nav izstāstīts. Tas turpinās...

 

Ja jūs interesē kas sīkāk lūgums sazināties ar mums pa norādīto e-pastu vai tālruni.