• Untitled-1s.png
  • Untitled-2.png
  • Untitled-1.png

Mūsu priekšrocības

Pieredzējuši un kompetenti speciālisti

Mūsu speciālistu komandai ir pieredze derīgo izrakteņu ieguves nozarē. To apliecina kvalitatīvi paveikti darbi daudzos Latvijas karjeros. Visi mūsu darbinieki ir profesionāli un augsti kvalificēti, tāpēc varat būt droši, ka mūsu paveiktais darbs būs kvalitatīvs. Mūsu zināšanas ļauj teicami īstenot sarežģītus un apjomīgus derīgo izrakteņu ieguves projektus.

Specializēta būvniecības un tehnika

Lai nodrošinātu ātru un profesionālu darbu izpildi, mūsu īpašumā ir specializēta derīgo izrakteņu ieguves tehnika. Regulāri papildinām un pilnveidojam mūsu tehnisko bāzi. Tā ir garantija, ka darbus varēsiet pieņemt norunātajā laikā, jo neesam atkarīgi no citiem pārvaldītājiem.

Laba reputācija

Mūsu uzņēmumam ir laba reputācija, jo izvirzām sev augstus standartus, kurus tiecamies sasniegt un nodrošināt. Esam par savstarpēji godīgu un atklātu sadarbību, ko ievērosim sadarbībā ar Jums.

Uzticams sadarbības partneris

Varat būt droši par paveiktā darba kvalitāti, jo mēs strādājam tieši, nepastarpināti, izmantojot sava uzņēmuma resursus, tāpēc uzņemamies pilnu atbildību un garantiju par savu darbu.

Pieredze sarežģītu projektu realizācijā

Mūsu komandā ir plaša profila speciālisti ar pieredzi derīgo izrakteņu ieguvē un sarežģītu projektu realizēšanā. Jūsu vēlmes un vajadzības izrunāsim individuāli, piemeklējot jums visatbilstošāko darbu plānu un jau iepriekš pārbaudītus risinājumus.

Ja jūs kas interesē sīkā lūgums sazināties ar mums pa norādīto e-pastu vai tālruni.